Podujatia

• Valentínska kvapka krvi 2024

• Napísali Mgr. Anna Džadová, Mgr. Martina Stanková, jazyková korekcia PhDr. Bibiána Lojanová, 7.3.2024

V pondelok  04.03.2024  sa pri príležitosti  Valentínskej kvapky krvi, v spolupráci  so Slovenským Červeným krížom a Hematologicko-transfuziologickým oddelením Nemocnice Penta Hospitals Michalovce konal mobilný odber na Strednej zdravotníckej škole v Michalovciach.
        • Finančná zbierka pre detských diabetikov

• Napísali Mgr. Anna Džadová, Mgr. Martina Stanková, jazyková korekcia PhDr. Bibiána Lojanová, 15.12.2023

V termíne od 04.12.2023 do 10.12.2023 v obchodnom dome Tesco v Michalovciach prebiehala zbierka pre detských diabetikov Slovenska.
        • Národný kurz k Projektu prvej pomoci 3P

• Napísali Mgr. Anna Džadová, Mgr. Martina Stanková, jazyková korekcia Mgr. Stanislava Markovičová, 23.11.2023

V dňoch 15.–19. novembra 2023 Mládež Slovenského Červeného kríža zorganizovala národný kurz k Projektu prvej pomoci 3P v Park Hoteli Čingov v Smižanoch.
        • V KRVI SA ZACHOVÁ TÁ VAŠA STUŽKOVÁ

• Napísali Mgr. Anna Džadová, Mgr. Martina Stanková, jazyková korekcia Mgr. Stanislava Markovičová, 21.11.2023

Žiaci Strednej zdravotníckej školy v Michalovciach sa po Študentskej kvapke krvi zapojili aj do Maturantskej kvapky krvi pod symbolickým  názvom V KRVI SA ZACHOVÁ TÁ VAŠA STUŽKOVÁ.