Podujatia

• Týždeň povedomia Pareza Plexus Brachialis

• Napísali Mgr. Anna Džadová, Mgr. Martina Stanková, jazyková korekcia PhDr. Bibiána Lojanová, 13.10.2023

Ďakujeme pri spoluprácu celoštátnej verejnej zbierky „Parezka“. Táto finančná zbierka je spojená s kampaňou „ Týždeň povedomia o Pareze plexus brachialis“, ktorá trvá od 02. do 08. októbra 2023.
        • Ukážky starostlivosti o zdravé zúbky

• Napísali Mgr. Anna Džadová, Mgr. Martina Stanková, jazyková korekcia PhDr. Bibiána Lojanová, 1.10.2023

Dnes sme edukovali malých prváčikov na VII.ZŠ v Michalovciach.

• Vyber si svoj šport

Mesto Michalovce – odbor sociálnych vecí, školstva a športu v spolupráci so základnými školami, ktoré majú športové triedy, a športovými klubmi venujúcimi sa práci s mládežou a Olympijským klubom (téma olympizmu) pripravilo V. ročník športového podujatia „Vyber si svoj šport“, ktoré je určené pre predškolákov materských škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti Mesta Michalovce.
        • 50. výročie DSS Lidwina v Strážskom

• Napísali Mgr. Anna Džadová, Mgr. Martina Stanková, jazyková korekcia PhDr. Bibiána Lojanová, 10.9.2023

Boli sme súčasťou osláv nádherného päťdesiateho výročia zariadenia.