2% Združenie pri SZŠ

• Napísal/a: Dana Fenciková, mzdová účtovníčka, PhDr. Jana Pustai Selecká, predseda Združenia pri SZŠ - Michalovce
        Jaz. korekcia článku: Mgr. Stanislava Markovičová
        Dátum poslednej aktualizácie: 30.1.2024

• Vážení rodičia, podporovatelia a sympatizanti,
          je tu obdobie podávania daňových priznaní, a tým aj možnosť poukázať 2% svojich daní za rok 2023 neziskovým organizáciám. Obraciame sa preto na Vás s prosbou o poukázanie 2% zaplatenej dane nášmu občianskemu združeniu  v zmysle zákona 595/2003 Z.z. o dani z príjmu.

Združenie pri SZŠ sa snaží v čo najväčšej miere pomáhať rozvoju školy, ktorú navštevuje v súčasnosti viac ako 600 žiakov denného a večerného štúdia. Máme záujem, aby sa vzdelávali vo vyhovujúcom a peknom prostredí a aby k tomuto procesu mala škola kvalitné učebné pomôcky. Toto je náš hlavný cieľ a snažíme sa ho napĺňať postupnými krokmi.

Ako občianske združenie Vás teda prosíme, aby ste poskytli 2% z Vašich daní v prospech školy a Vašich detí. Uisťujeme Vás, že budú účelne použité.

Dúfame vo Vašu podporu a vopred ďakujeme!

IČO: 3 5 5 6 2 1 3 7

Právna forma: Občianske združenie

Obchodné meno: Združenie pri SZŠ - Michalovce

Masarykova 27