Podujatia

• Rokovanie Územného snemu SČK v Michalovciach

• Napísali Mgr. Martina Stanková Mgr. Anna Džadová - koordinátorky MSČK pri SZŠ MI, jazyková korekcia PhDr. Bibiána Lojanová, 25.5.2022

MSČK pri SZŠ Michalovce bola 24. mája 2022 pozvaná na rokovanie Územného snemu SČK v Michalovciach, v zastúpení - koordinátorky MSČK Mgr. Anna Džadová, Mgr. Martina Stanková, predsedníčka MSČK pri SZŠ Michalovce Karin Micáková, žiačka III.PSC a najaktívnejší člen MSČK Miroslav Štofa, žiak III.PSB.
        • Maturantská kvapka krvi

• Napísala Mgr. Anna Džadová, Mgr. Martina Stanková, jazyková korekcia PhDr. Bibiána Lojanová, 15.5.2022

Aj takto sa žiaci tretieho ročníka rozhodli podporiť našich maturantov, darovaním najcennejšej tekutiny. Pomáhať nás baví.

Veľa šťastia, maturanti!

• DEŇ NARCISOV

• Napísala Mgr. Anna Džadová, Mgr. Martina Stanková, jazyková korekcia PhDr. Bibiána Lojanová, 28.4.2022

Každý, kto si dnes pripol na svoj odev narcis, vyjadril týmto gestom podporu a spolupatričnosť s tými, ktorí bojujú s rakovinou.
        • DEŇ NARCISOV

• Napísala Mgr. Anna Džadová, Mgr. Martina Stanková, jazyková korekcia PhDr. Bibiána Lojanová, 21.4.2022

Uplynuli už dva roky a opäť stojíme pred prípravou ďalšieho ročníka Dňa narcisov. 28. apríla 2022 organizujeme finančnú zbierku, ktorá sa koná povolením Ministerstva vnútra SR. Liga proti rakovine SR je oprávnená organizovať verejno-prospešnú finančnú zbierku Deň narcisov 2022.