Rôzne podujatia

• Bezpečnosť na internete

• 26.04.2023 21:45
      • Napísala RNDr. Jana Tokárová, jazyková korekcia Mgr. Stanislava Markovičová, 26.4.2023

Spoločnosť Aj Ty v IT prichádza a organizuje ukážkové workshopy na rôzne témy na stredných školách. Rozširuje tak obsah vyučovacích hodín informatiky a ukazuje nové možnosti, ktoré IT ponúka pre štúdium a kariéru, najmä pre dievčatá.
        Dňa 24.4.2023 sa v učebni informatiky počas dvoch vyučovacích hodín uskutočnila prednáška pod názvom Bezpečnosť na internete, ktorej sa zúčastnili žiaci z I. FL , II. PSA ,  II. M.
      • Obsahovo bohatý workshop lektorovali p.Viktória Svobodová a  p. Miroslava Čechová. Jeho koncepcia bola zameraná na ľahké pochopenie, poučenie, varovanie a povzbudenie do každodenného úsilia o bezpečnosť zariadení, ktoré používajú (napr. smartfónov, tabletov, počítačov)  pomocou interaktívnych cvičení.

Ďakujeme.