Microsoft Schools

• 2023-2024

• Dnes sme dostali výnimočný mail!

Spoločnosť Microsoft uznala našu inštitúciu, Strednú zdravotnícku školu v Michalovciach, ako Showcase School, t.j. patríme do skupiny škôl, ktoré sú príkladom toho najlepšieho z výučby a vzdelávania v dnešnom svete.

Ďalej píšu:

Toto označenie si zaslúži len niekoľko inštitúcií a ako vedúci svojej školy môžete byť hrdí na to, že spoločnosť Microsoft uznáva váš vplyv na budúcnosť vzdelávania.

Microsoft Showcase Schools sú priekopníkmi vo vzdelávaní. Ste súčasťou exkluzívnej Globálnej komunity, ktorá je uznávaná za transformáciu vzdelávania, ktorá zahŕňa víziu a inovácie vo výučbe, učení sa a príprave študentov na budúcnosť.

Ďakujeme za ocenenie, veľmi si ho vážime.

#ShowcaseSchool #MicrosoftEdu

• 2022-2023

• Ďakujeme, že aj v tomto školskom roku spoločnosť Microsoft nám udelila titul Microsoft Showcase School.

Vyberáme z listu:

Congratulations! Microsoft has recognized your institution as a Showcase School, an elite group of schools that exemplify the best of teaching and learning in the world today. Only a few institutions earn this designation, and as the leader of your school you can take pride in knowing that Microsoft recognizes your impact on the future of education.

Microsoft Showcase Schools are pioneers in education. You are part of an exclusive global community, recognized and celebrated for educational transformation that includes vision and innovation in teaching, learning, and preparing students for the future.

CONGRATULATIONS on your selection as a Showcase School. We look forward to supporting and learning from you as you continue to innovate and drive whole school transformation.

See you in Microsoft Teams!

Best Regards,

Rick Herrmann, VP, Worldwide Education
          Dina Ghobashy, Senior Education Industry Manager, School Leader Engagement Programs, Microsoft Education

• 2021-2022

• Vážený pán riaditeľ,

dovoľte mi srdečne Vám a Vašej škole zablahoželať – v tomto školskom roku 2021/2022 sa Vaša škola stala súčasťou programu škôl tretieho tisícročia a získala titul Microsoft Showcase School.

Som veľmi rada, že s Vašou školou môžeme spolupracovať a že ste lídrom inovácií a digitálnej transformácie medzi slovenskými školami. Vaša škola je jednou zo šiestich slovenských škôl, ktoré titul Microsoft Showcase School v tomto školskom roku získali.

Zuzana Molčanová, Education Industry Executive Microsoft Slovakia