Kariérne poradenstvo

Kto?
        Komu?
        Konzultačné hodiny
        Utorok: 8:30-12:00 hod., 13:00-14:00 hod. (a podľa aktuálnej potreby)
        Kabinet výchovného a kariérového poradcu (pri učebni informatiky)
        PhDr. Martina Ďurišinová
        Študenti, rodičia, tr. učitelia, ped. zamestnanci

wink kontakt: tel. číslo 056/6441452, email: martinadurisinova@szsmi.sk

• Workshop s Impact Games

• 29.03.2024 13:59
        • Napísala PhDr. Martina Ďurišinová, jazyková korekcia PhDr. Bibiána Lojanová, 28.3.2024

Naša škola vytvorila priestor pre realizáciu workshopu pre pedagógov s lektorom Jakubom Žaludkom, jedným zo zakladateľov inovačnej platformy Impact Games, s cieľom vytvárať hry, ktoré svojím obsahom vzdelávajú mládež o dôležitých spoločenských témach.
        • MDŽ  V MICHALOVSKEJ NEMOCNICI
        • MDŽ V MICHALOVSKEJ NEMOCNICI

• 14.03.2024 17:53
        • Napísala PhDr. Martina Ďurišinová, jazyková korekcia PhDr. Bibiána Lojanová, 14.3.2024

V  rámci spolupráce s dobrovoľníckym programom Krajší deň v michalovskej nemocnici Penta Hospitals, pri príležitosti Medzinárodného dňa žien si naši žiaci uctili pacientky levanduľovým srdiečkom a úsmevom.
        • Beseda s príslušníkom ozbrojených síl SR

• 12.02.2024 20:01
        • Napísala PhDr. Martina Ďurišinová, jazyková korekcia PhDr. Bibiána Lojanová, 12.2.2024

Žiaci štvrtého ročníka v odbore praktická sestra sa zúčastnili besedy s príslušníkom ozbrojených síl SR, ktorý informoval žiakov o možnostiach štátnej služby v OS SR.

• Kritické myslenie a sociálne siete

• 28.01.2024 17:46
        • Napísala PhDr. Martina Ďurišinová, jazyková korekcia PhDr. Bibiána Lojanová, 28.1.2024

Žiaci našej školy sa zúčastnili worshopu „Kritické myslenie a sociálne siete“ pod vedením zástupcu vzdelávacej platformy Zmudri.sk.