Rôzne podujatia

• Dni pracovných príležitostí

• 28.03.2024 22:17
          Posledná aktualizácia
        • Napísala PharmDr. Martina Jusková, jazyková korekcia Mgr. Stanislava Markovičová, 22.3.2024

Vo štvrtok 21. 3. 2024 žiakov IV. FL triedy privítal na pôde Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach Spolok košických študentov farmácie. Organizoval Dni pracovných príležitostí - Farmaceuti pre farmaceutov.

• SWAP kníh

• 24.03.2024 17:12
          Posledná aktualizácia
        • Napísali PhDr. Petra Delaporta, Mgr. Adela Makšimová, jazyková korekcia PhDr. Petra Delaporta, 24.3.2024

Kniha je vraj jedným z najlepších priateľov človeka. To, že s knihami sa kamarátia aj žiaci našej školy sme si mohli všimnúť aj v stredu (20.03.2024), kedy sa na našej škole uskutočnil prvý ročník vydarenej akcie SWAP kníh.

• 19.03.2024 20:36
        • Napísala Mgr. Erika Bobiková, 19.3.2024
          Pozývame Vás...
        • Dermokozmetika v bežnej praxi farmaceutického laboranta

• 16.03.2024 17:53
          Posledná aktualizácia
        • Napísala PharmDr. Martina Jusková, jazyková korekcia Mgr. Stanislava Markovičová, 16.3.2024

Telesná hygiena a starostlivosť o pokožku celého tela prinášajú benefity pre naše celkové zdravie a pocit pohody. Kvalitné produkty pomáhajú udržiavať pokožku čistú, ošetrovať  ju a zároveň ochraňovať pred vonkajšími vplyvmi. V prípade podráždenia ju môžu upokojiť. Správna pravidelná starostlivosť o pokožku pomáha obnoviť jej prirodzenú rovnováhu a dodať jej zdravý vzhľad.
        • Prednáška o holokauste

• 08.03.2024 14:13
          Posledná aktualizácia
        • Napísali Mgr. Jana Žeňuchová, Mgr. Ivana Pastiriková, jazyková korekcia PhDr. Bibiána Lojanová, 8. 3. 2024
          Dňa 7. marca 2024 sa naši prváci a druháci zúčastnili série blokových prednášok na tému Antisemitizmus, radikalizmus v spoločnosti.